Drogeria Hebe weszła na rynek w 2011 roku. Jest ona dzieckiem portugalskiej grupy JM, na jakiej czele stoi Alexandre Soares dos Santos. Santos to również posiadacz sieci „Biedronka” – marketów, jakie we własnej ofercie posiadają duży arsenał m.in. produktów konsumpcyjnych. Kolejna firma Portugalczyka ma duży wybór kosmetyków największych spółek oraz regularnie przyciąga różnymi promocjami

Hebe – największy wybór kosmetyków w odpowiednich cenach

Hebe to sieć drogerii, jaką odnajdziesz w rozmaitych zakątkach Polski – w centrach handlowych, galeriach lub jako własne sklepy w mieście. Hebe proponuje atrakcyjne gatunkowo kosmetyki, zarówno do pielęgnacji, jak również do makijażu. Dostępna jest tu bogata propozycja produktów stosowanych dla robienia specjalnych i normalnych makijaży, kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry i całego ciała, zapachy, kosmetyki dla najmniejszych oraz różnego typu gadżety – biżuteria, dodatki do włosów, kosmetyczki itd.

Czym jest Hebe gazetka?

Gazetki promocyjne Hebe to centrum informacji o najnowocześniejszych artykułach, dostępnych w asortymencie sklepu, jak i o trwających obecnie promocjach. Natomiast o tychże przeczytasz w Hebe gazetka wiele. Poza regularnymi obniżkami cen, drogeria ma także swój program lojalnościowy, jaki pozwala Ci jeszcze więcej zaoszczędzić. Posiadanie specjalistycznej karty Hebe, otwiera ponieważ drogę ku nowym rabatom! Hebe gazetki to nie jedyne, co wydaje drogeria. Te z kupujących, jakie interesuje problematyka lifestylowa, mogą sięgnąć po magazyn sieci.

Karta Hebe

Sieć oferuje własnym konsumentom również kartę Hebe, jakiej właściciele korzystać mogą ze specjalistycznych promocji oraz kuponów rabatowych na zakupy. Gazetka promocyjna Hebe zawsze ma mnóstwo korzystnych propozycji promocyjnych skierowanych jedynie do właścicieli karty Hebe. Program tenże zapewnia konsumentom mnóstwo korzyści poza rabatami sięgającymi 50% konsumenci dostaną 10% upustu na artykuły dla dzieci. Poza kartą lojalnościową Hebe skorzystać można także z kart podarunkowych, jakie mogą stać się odpowiednimi upominkami dla naszych bliskich.

Obecna propozycja Hebe – co prócz kosmetyków w niej odnajdziesz?

Hebe jest pełne kosmetyków kolorowych i dedykowanych do pielęgnacji. Natomiast propozycja tego sklepu jest większa, o czym dowiesz się z gazetek. Promocje Hebe obejmują także artykuły dla dzieci. W drogerii odnajdziesz pieluchy w dobrych cenach i inne typy mlek modyfikowanych w proszku. W ofercie Hebe nie brakuje również chusteczek pielęgnacyjnych dla dzieci, dobrych deserów owocowych i doskonałych do pielęgnacji wrażliwej skóry dzieci kosmetyków. W Hebe promocje dotyczą również łańcuszków oraz bransolet.