Douglas – lider jakości i cen

Kosmetyki do makijażu i kosmetyki pielęgnacyjne do ciała, włosów i paznokci – perfumeria Douglas oferuje ponad 20 000 produktów i liczy 140 placówek w Polsce. Zaraz obok kosmetyków o różnorodnym zastosowaniu i luksusowej recepturze, w ofercie perfumerii znajdziemy zapachy najbardziej ekskluzywnych marek. To właśnie perfumy dedykowane zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, takich marek jak Chanel, Michael Kors, Giorgio Armani, Dior, Yves Saint Laurent, Carolina Herrera, Paco Rabbane, Dolce&Gabbana czy Givenchy stały się fundamentem lojalności wobec klientów i wysokiej pozycji na rynku perfumerii Douglas. 

Gazetka Douglas – ekskluzywne marki w jednym miejscu

Wysoka jakość produktów i niezliczona ilość kosmetyków czy perfum dystrybuowanych przez Douglas wiąże się ze zbyt wysoką ceną? Nic bardziej mylnego. Choć perfumeria ma w swojej ofercie kosmetyki wyłącznie najlepszej jakości, ceny są konkurencyjne i podlegają rabatom. Perfumeria oferuje swoim klientom atrakcyjne promocje i kody rabatowe, dzięki którym pozwala zaoszczędzić i cieszyć się z wymarzonych kosmetyków czy zapachów. Doskonała postawa wobec wiernych klientów perfumerii to jeden z elementów składowych, dlaczego jest tak chętnie wybieranym miejscem zarówno na zakupy stacjonarne, jak i internetowe. Mnogość produktów ekskluzywnych marek pozwala na wybór odpowiedni dla preferencji i stylu. Douglas niezaprzeczalnie dba o klientów, którzy zdecydowali się na zakupy na łamach sklepu internetowego lub w sklepach stacjonarnych. Gwarancja jakości i możliwość zwrotu świadczy o mocnej pozycji perfumerii i oferowanych kosmetyków. Dewiza perfumerii to transakcje komfortowe, bezpieczne, ale i piękne. Możliwość wyboru spośród tysięcy produktów i setek marek to nie lada zaleta miejsca, gdzie znajdziemy kosmetyki pielęgnacyjne, do makijażu i unikatowe zapachy luksusowych marek.

Marka własna Douglas – rabaty

Douglas regularnie serwuje swoim klientom rabaty i promocje, które są na bieżąco aktualizowane. Wszystko po to, żeby każdy mógł skorzystać z możliwości zakupu najbardziej luksusowych produktów w niższej niż dotychczas cenie. Marka własna Douglas to wiele produktów pielęgnacyjnych i kosmetyków do makijażu, dzięki którym stworzymy niepowtarzalne kombinacje. Wybierając produkty z sieci perfumerii Douglas mamy pewność jakości i komfortu z robienia zakupów. Wiele promocji pozwala na zakupy przy jednoczesnej oszczędności pieniędzy, zawsze wtedy, kiedy na stronie internetowej www.douglas.pl pojawiają się informacje o aktualnych promocjach i rabatach.